KONST / Litografier / Färglitografi 6856156

nr 685 6156

Färglitografi

signerad, Furusund, 21x55

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:41:04

7/3 16:11:33 1      Vinnande bud